Mamy Relacje

Trends4Kids – targi mody, akcesoriów dla mamy i dziecka, mody, zabawek

Tauron Arena

 

Sobotnie południe, 14 kwietnia, przeznaczyliśmy na krótki wypad do Tauron Arena na targi Trends 4 Kids. Jeśli byliście to wiecie jak było tam sympatycznie, a jeśli nie to zapraszamy do lektury poniżej – macie szansę co nieco na ten temat poczytać i zaplanować wizytę na kolejnych edycjach targów. (więcej…)


Ekotyki – Targi Kosmetyków Naturalnych – Wiosna w Składzie Długa 2018

 

Pierwsze wezwanie wiosny w tym roku zaprowadziło nas, dwie mamy na babskie buszowanie wśród kolorowych i pięknie pachnących stoisk w ramach Targów Kosmetyków Naturalnych – Ekotyki Wiosna. Dzieci zostawione pod czujnym okiem i troskliwą opieką Tatusiów, a my z listą wcześniej upatrzonych w internecie ofert stoisk (przeczytajcie więcej w przygotowanym na tę okazję MamyPrzewodniku) wyruszyłyśmy na zakupy.

Moc kolorów i pięknych zapachów, wszystkiego można dotknąć, powąchać, wypróbować na własnej skórze – targi są idealną okazją do świadomych zakupów!

Udało nam się także poznać wspaniałych ludzi, którzy stoją za firmami produkującymi tak uwielbiane przez nas kosmetyki! To zawsze dodatkowa radość po takim wydarzeniu – poza pięknie pachnącą szufladą w łazience, pełną targowych zdobyczy.  (więcej…)


„Baranki w Pieluchach” – do kina z maluchami.

 

Czy macierzyństwo musi oznaczać koniec dawnego życia, rezygnację z wielu sposobów spędzania czasu, bo „z dzieckiem to już się nie da”? Oczywiście, że nie! Kino pod Baranami pomaga nam to udowodnić w ramach cyklu „Baranki w Pieluchach” skierowanego do rodziców i opiekunów, którzy mają ochotę wybrać się z malutkim dzieckiem… do kina.

Brzmi nierealnie, ale przeknajcie się sami. Co tydzień, w czwartkowe przedpołudnie, Kino pod Baranami zaprasza na pokaz filmu z bieżącego repertuaru. (więcej…)


Mały Kazimierz w Karnawałowym Stylu. Wywiad z Matteo Brunetti.

 

W każdy ostatni weekend miesiąca Galeria Kazimierz zamienia się królestwo dzieci, które podczas zorganizowanego cyklu pod nazwą „Mały Kazimierz” mogą przez dwa dni bawić się i rozwijać podczas warsztatów, zabaw z animatorami oraz spotkań z ciekawymi osobami.

Pierwsze w tym roku spotkanie przebiegło pod hasłem „Mały Kazimierz w karnawałowym stylu”. Przez dwa dni dzieci w każdym wieku mogły spędzić wesoło czas pod okiem przemiłych Animatorek, pomalować buzie specjalnymi, bezpiecznymi farbami, udekorować piękne maski, tańczyć, piec i dekorować pyszne ciasteczka i wziąć udział w ciekawych warsztatach.

Punktem specjalnym był pokaz gotowania, który odbył się w sobotę 27 stycznia. Najmłodsi Goście Galerii Kazimierz mogli wziąć udział we wspaniałych warsztatach kulinarnych, poprowadzonych przez finalistę ostatniej edycji MasterChef Polska – Matteo Brunetti, który zabrał dzieciaki w niesamowitą podróż przez tajniki kuchni molekularnej.

(więcej…)