Zakupy

Świąteczne zestawienie MamyMiejsc – Centra i Galerie Handlowe w Krakowie

         

Grudzień to wspaniały czas, pełen przygotowań do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Uwielbiam ten zgiełk, wybór upominków, układanie w kalendarzu odpowiedniej kolejności zakupów oraz planowanie wypieków, a zwłaszcza pilnowanie, kiedy trzeba nastawić piernik, żeby zdążył porządnie dojrzeć.
Świąteczna gorączka to także czas, który w dużej mierze spędzamy na zakupach! A dodatkowo, będąc Mamą cała ta logistyka nabiera nowych barw i zaczyna bardziej przypominać wieżę kontrolną niż popołudnie z kawą i kalendarzem.

Z tej okazji przygotowałam dla Was świąteczne zestawienie MamyMiejsc, czyli opis Centrów oraz Galerii Handlowych, w których Mamy z dziećmi, przyszłe Mamy oraz całe rodziny, mogą swobodnie korzystać z udogodnień na terenie sklepu.

Zaplanowanie wyprawy do Galerii z Maluchem potrafi być nie lada wyzwaniem, nie tylko w okresie przedświątecznym, a dodatkowo zimą, kiedy trzeba się ciepło ubrać, wewnątrz nie przegrzać, trudno znaleźć miejsce do zaparkowania a sklepy i pasaże są mocno zatłoczone. Mam nadzieję, że to zestawienie pomoże Wam wybrać miejsce, w którym będzie Wam z tym wszystkim zwyczajnie wygodniej.

(więcej…)