“Baranki w Pieluchach” – do kina z maluchami.

Czy macierzyństwo musi oznaczać koniec dawnego życia, rezygnację z wielu sposobów spędzania czasu, bo “z dzieckiem to już się nie da”? Oczywiście, że nie! Kino pod Baranami pomaga nam to udowodnić w ramach cyklu “Baranki w Pieluchach” skierowanego do rodziców i opiekunów, którzy mają ochotę wybrać się z malutkim dzieckiem… do kina.

www: Kino Pod Baranami

Brzmi nierealnie, ale przeknajcie się sami. Co tydzień, w czwartkowe przedpołudnie, Kino pod Baranami zaprasza na pokaz filmu z bieżącego repertuaru.

Mieliśmy przyjemność wziąć udział w jednym z takich spotkań na początku lutego i zobaczyć Plan B. Kingi Dębskiej.  Zdecydowanie mamy zamiar wracać częściej! Jest to nie tylko świetna okazja do spaceru na Plantach przed lub po seansie, ale także do ciekawego sposobu na spędzenie czasu z dzieckiem oraz spotkanie z innymi rodzicami.

Podczas seansu w sali jest zapalone delikatne światło, a dźwięk filmu odpowiednio przyciszony, wszystko zorganizowane jest w taki sposób, aby umożliwić komfortowe oglądanie filmu i dorosłym i dzieciom, których seans nie rozbudza ani nie niepokoi. Sala nie jest też przepełniona i każdy znajdzie wygodne miejsce dla siebie, aby w spokoju nakarmić dziecko, nosić czy tulić do drzemki. Organizatorzy zadbali także o wyposażenie sali na czas “Baranków…” w przewijak aby przebierając dziecko nie tracić żadnych ważnych scen w filmie. Dodatkowo, sala wybrana na seanse w ramach cyklu znajduje się niedaleko toalet.

Jedyną przeszkodą może wydawać się fakt, że kino znajduje się na piętrze i trudno się tam dostać z wózkiem. Tutaj także organizatorzy uspokajają – tuż przy wejściu, obok schodów jest dużo miejsca na parking tzw. “wózkownię”, ale wózek można także bez problemu wprowadzić na samą salę, a obsługa kina chętnie służy pomocą z wniesieniem pojazdu po schodach.

Ten obraz wart jest chyba więcej niż słowa i najlepsze recenzje – cykl “Baranki w Pieluchach” cieszy się dużym zainteresowaniem. I słusznie.

My także gorąco polecamy!

Szczegóły na temat kolejnych seansów znajdziecie zawsze na stronie Kina Pod Baranami oraz oczywiście na naszej stronie w zakładce Mamy Kalendarz.

Załączone zdjęcia zostały udostępnione dzięki uprzejmości organizatorów cyklu “Baranki w Pieluchach”

Bądź na bieżąco lub podziel się tym wpisem:
error

Zostaw odpowiedź