Gdzie zjeść z dzieckiem w Warszawie

W powietrzu pachnie wiosną i choć jeszcze dobrze nie pożegnaliśmy zimy, to my już zachęcamy do spacerów i poszukiwania nowych, ciekawych miejsc w Waszym mieście.

Dziś polecamy spacer po Warszawie w poszukiwaniu dobrego jedzenia i świetnej atmosfery – prezentujemy nasze propozycje miejsc przyjaznych rodzinnym wizytom w Stolicy.

adres: Plac Konesera 5, Warszawa

Restauracje ORZO to przestrzeń ze świetnym, zdrowym jedzeniem, w której cała rodzina znajdzie coś dla siebie. Kącik dla dzieci, ciekawe menu dla najmłodszych a także wspaniały Zespół obsługujący salę. Lubimy miejsca dobrze zorganizowane, otwarte i ciepłe.

Polecamy odwiedzić Centrum Praskie Koneser – to świetne miejsce do rodzinnych spacerów, z ciekawą ofertą sklepów, restauracji i rekreacji dla Dużych i Małych.

adres: Brzeska 29/31

Miejsce kultowe z niesamowicie smacznym, domowym jedzeniem. Nasze wizyty w Warszawie już nie mogą się odbyć bez ciepłych pyz lub kopytek z obłędnymi sosami, a knedle ze śliwkami pozwalają na kilka minut wrócić wspomnieniami do dzieciństwa. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom domowej kuchni i praskiego klimatu!

adresy:
Angorska 27, Warszawa
Burakowska 5/7, Warszawa
plac Żelaznej Bramy 1, Warszawa
Fort Służew 1b, Warszawa

W tym miejscu od wejścia pachnie magicznie… czekoladą, kawą i relaksem. To uczta dla podniebienia ale i dla oka. Ciastka, które wyglądają jak dzieło sztuki i smakują prawdziwymi, starannie dobranymi produktami najwyższej jakości. Do tego kawa i torty, którymi możecie także uświetnić ważne okazje. Polecamy! Zróbcie sobie przyjemność! 

Już niebawem przygotujemy dla Was kolejne rekomendacje – stay tuned!

A może Wy macie dla nas jakieś godne polecenia miejsca w Waszym mieście?

Bądź na bieżąco lub podziel się tym wpisem:

Zostaw odpowiedź