Grudzień w Galerii Kazimierz

MamyMiejsca to baza miesc idealnych dla rodziców! Pragniemy przybliżać Wam miejsca, które warto odwiedzić całą rodziną, dlatego dziś opowiemy o krakowskiej Galerii Kazimierz i wspaniałej akcji realizowanej przy współpracy z Teatrem Bagatela. Zapraszamy do lektury!

Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe, działające od 2005 roku, zlokalizowane w historycznym centrum Krakowa, przy ulicy Podgórskiej. 
Na dwóch poziomach galerii znajduje się ponad 160 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne.
W ostatnim czasie miał miejsce jeden z najgłośniejszych debiutów branży fashion w naszym kraju. W Galerii Kazimierz otwarto pierwszy nie tylko w Polsce, ale całej Europie Środkowej, salon popularnej marki odzieżowej Weekday.

Każdy może pomagać wspólnie z Galerią Kazimierz

Od wielu lat w grudniu Galeria Kazimierz przy współpracy z Teatrem Bagatela realizuje program pod hasłem „Teatr dla Dzieci krakowskich szpitali”. Ta szczytna akcja ma na celu przede wszystkim wprowadzić radość i dać możliwość obcowania ze sztuką na oddziałach dziecięcych. Tej zimy aktorzy przygotowali wyjątkowe, świąteczne widowisko pt. „Królowa Śniegu”, w którym główną rolę gra popularna aktorka Magdalena Walach.  

Ponadto centrum handlowe zachęca do pomocy potrzebującym także swoich klientów. Do 23 grudnia w Galerii Kazimierz działać będzie specjalne stoisko z prezentami bożonarodzeniowymi. Część dochodu z ich sprzedaży zostanie przeznaczona na pomoc charytatywną osobom walczącym z przeciwnościami losu.

W czasie świątecznych zakupów Galeria Kazimierz zachęca też swoich klientów do wsparcia wyjątkowej akcji charytatywnej. Od 10 grudnia na terenie centrum handlowego działa jedyne w swoim rodzaju stoisko, na którym sprzedawane są bożonarodzeniowe produkty tworzone z miłości do rękodzieła i chęci pomocy innym. Wszystkie osoby, które szukają nietuzinkowych prezentów mogą tam znaleźć piękne wianki oraz kartki świąteczne i domowe ciasteczka. Atrakcją stoiska jest także możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia ze Świętym Mikołajem, które zostanie na miejscu wydrukowanie i oprawione w ramkę. Taki upominek będzie idealny pod choinkę dla najbliższych. 

Znaczna część dochodu ze sprzedaży upominków zostanie przeznaczona na pomoc charytatywną dla chłopca potrzebującego rehabilitacji i pionizatora – Marcinka Szałańskiego oraz żony jednego z pracowników Galerii Kazimierz, która walczy z glejakiem.

Bożonarodzeniowe stoisko będzie czynne do 23 grudnia.

stoisko_swiateczne
Bądź na bieżąco lub podziel się tym wpisem:

Zostaw odpowiedź