NapNap Cafe

NapNap Cafe to niewielka, przytulna kawiarnia w centrum Krakowa, tuż przy Plantach. Serwują bardzo dobrą kawę i, choć jeszcze nie próbowałam, śniadania dostępne przez cały dzień.

www: NapNap Cafe

Nad barem proste, krótkie menu, w którym znajdziemy także kanapki na ciepło. Szczególnie polecamy świeżą i chrupiącą bułkę pełnoziarnistą z soczystym, pieczonym kurczakiem, pesto, serem mozzarella i świeżym pomidorem.

Obsługa jest bardzo miła i cierpliwa – ze zrozumieniem przyjmuje marudzenie ciężarnych w stylu “poproszę bez sałaty, surowej wędliny, łososia, bo wędzony na zimno” itp. Z uśmiechem polecają wcześniejsze wybory i modyfikacje innych odwiedzających Pań.

Odwiedziliśmy NapNap Cafe także z Bobasem. Nasz wybór padł tym razem jednak na makarony: jeden z kurczakiem, sosem winno-śmietanowym i pieczarkami, drugi arrabiatta z boczkiem i papryczką pepperoncino. Jedzenie było po raz kolejny bardzo smaczne, świeże składniki, mięso nieodmrażane, fajnie, prosto przyprawione.

Penne arrabiatta
Penne z kurczakiem

Z wizytami rodzinnymi jest tu jednak trochę więcej trudności i Mama z wózkiem będzie się przeciskać między stolikami, a dziecka w nosidełku nie ma gdzie “odstawić” – stoliki są wysokie a przy nich krzesełka barowe, więc jedyne miejsce, aby odłożyć dziecko, to podłoga. Podczas dłuższego pobytu, na kawie czy lunchu należy wspomnieć też o kwestii łazienki, która tutaj czysta i ładna, ale niestety niewielka, jak cały lokal i brak w niej miejsca do przewinięcia dziecka (wybaczając już brak zamontowanego przewijaka, nie ma też kawałka blatu, na którym można położyć dziecko).

Podsumowując, NapNap Cafe to miejsce z dobrą kawą, bardzo smacznym jedzeniem, przemiłą obsługą i ciepłą atmosferą. Otwarte na modyfikacje dań i “marudzenie” ciężarnych, dbających o skład i sposób przygotowania swoich posiłków. Niestety o wiele trudniej będzie Mamom tam wejść oraz spędzić czas z maluszkiem czy to w wózku czy nosidełku.

Jak tam trafić:

[mappress mapid=”4″]
Bądź na bieżąco lub podziel się tym wpisem:
error

Zostaw odpowiedź