grudzień,  rekreacja,  święta

Nastrój się na Święta z Centrum Praskim Koneser

Święta coraz bliżej i choć listopad wciąż rozpieszcza nas piękną, złotą jesienią, to my już nie możemy doczekać się gorączki przygotowań, zapachu wypieków i pomocy Mikołajowi w skompletowaniu najpiękniejszych prezentów dla najbliższych.

Każdego dnia staramy się przybliżać Wam miejsca, które zasługują na szczególną uwagę rodziców, są tworzone z pasją i sercem oraz oferują przyjazną atmosferę dla całej rodziny. Nie mogło tu więc zabrankąć tego barwnego punktu na mapie Warszawy. Zapraszamy do lektury!

Centrum Praskie Koneser to serce odradzającej się warszawskiej Pragi – 4. najlepszej dzielnicy Europy w rankingu magazynu Business Insider. Usytuowane na terenie XIX-wiecznej fabryki wódki, przywróciło do życia zabytkowe budynki i stworzyło nowy punkt na stołecznej mapie rozrywkowej, gastronomicznej, muzealnej, kulturalnej i zakupowej. Koneser to miejsce pełne pozytywnej energii, inspiracji i pasji.

Centrum Praskie Koneser ma nam do zaoferowania wiele sposobów na wspaniałe spędzenie czasu dla całej rodziny. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie, a jest w czym wybierać. Na terenie Konesera znajdziemy bowiem 15 restauracji barów i kawiarni z kultowymi lokalami i kuchnią z całego świata oraz pasaż z modą autorską niedostępna w centrum handlowym, tworzone przez rodzimych producentów. 

Gorąco polecamy także rozważyć wycieczę na Pragę aby skorzystać z bogatej oferty wydarzeń, które organizowane są na terenie Konesera, jak trwająca do 8 grudnia aktywna wystawa rodzinna „Przytul Polskę” oraz różnorodne targi i festiwale.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych wydarzeń rodzinnych, które czekają w Koneserze w listopadzie i grudniu. Nie czekajcie – kalendarze w dłoń, nie może Was tam zabraknąć!

Wystawa rodzinna “Przytul Polskę”

7 listopada - 8 grudnia 2019

„Przytul Polskę” to interaktywna wystawa pełna zabawy, zagadek i oczywiście przytulania! Podczas zwiedzania wystawy opiekunowie mogą wspólnie z dziećmi spojrzeć na Polskę na nowo, porozmawiać i zastanowić się, co w niej lubimy i co możemy zrobić, żeby wszystkim nam żyło się tu dobrze.

Trends 4 Kids – Targi akcesoriów dla mam i dzieci

24 listopada 2019, godz. 10:00 - 17:00

Wyjątkowe targi akcesoriów dla mam i dzieci. To idealne miejsce dla przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

Miasteczko Mikołaja

8 grudnia 2019, godz. 13:00 - 17:00

Wszystkich dorosłych i dzieci cieszy wspólne oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia, dlatego warto odwiedzić Miasteczko Mikołaja. O wspaniałą atmosferę przy dźwiękach świątecznej muzyki zadba Śnieżynka i animatorzy pod czujnym okiem samego Mikołaja. Wydarzenie zrealizuje Fundacja ART wspólnie z Centrum Praskie Koneser.

Let's read together at Happy Ja Kids Concept Store

27 listopada 2019, godz. 10:30 - 12:00

Happy Ja kids concept store organizuje dla wszystkich dzieci wraz z rodzicami „Spotkanie z angielską książką - Let's read together”. Spotkanie będzie świetną okazją do poznania pracowitej pszczółki, głównej bohaterki książki „Bee makes tea”, która zaczaruje nas swoją pomysłowością.

Najsłodszy Festiwal Świata

7 - 8 grudnia 2019, godz. 12:00 - 20:00

Na dwa dni Centrum Praskie Koneser zamieni się w raj dla Łasuchów za sprawą Najsłodszego Festiwalu Świata. W programie znajdziemy liczne warsztaty, degustacje, pokazy kulinarne a w Krainie Słodkości znajdą się wypieki, ciasta, ciasteczka, pralinki, czekolady, makaroniki, desery i całe mnóstwo innych smakołyków.

Przerób-My vol.8 - Magiczny las świętego Mikołaja

14 - 15 grudnia 2019, godz. 11:00 - 18:00

To już ósma edycja Przerób-My, która na jeden grudniowy weekend zaczaruje Centrum Praskie Koneser w Magiczny, pachnący Las. Pomocnicy Świętego Mikołaja urządzą specjalny warsztat naprawczy, w którym będzie można poddać reanimacji zepsute zabawki a znane postcie ze świata DIY zaproszą nas na zajęcia kreatywne. A wszystko to będzie jedynie towarzyszyć ogromnej strefie targów rękodzieła, gdzie w spokojniej i miłej atmosferze, bez pośpiechu będzie można wybrać świąteczne podarunki lub sprawić sobie małą przyjemność.

Chyba nie musimy dłużej przekonywać, że Centrum Praskie Koneser to genialne miejsce dla całej rodziny. Jeśli jeszcze go nie poznaliście, to gorąco polecamy to nadrobić. 

Zapraszamy Was do odwiedzenia Centrum Praskie Koneser w sieci oraz w mediach społecznościowych:

Bądź na bieżąco lub podziel się tym wpisem:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *