Trends4Kids – targi mody, akcesoriów dla mamy i dziecka, mody, zabawek

Sobotnie południe, 14 kwietnia, przeznaczyliśmy na krótki wypad do Tauron Arena na targi Trends 4 Kids. Jeśli byliście to wiecie jak było tam sympatycznie, a jeśli nie to zapraszamy do lektury poniżej – macie szansę co nieco na ten temat poczytać i zaplanować wizytę na kolejnych edycjach targów.

www: Trends4Kids.

Lokalizacja targów w Małej Hali Tauron Areny była bardzo wygodna – dosłownie po drugiej stronie ulicy znajduje się wejście do Parku Lotników Polskich, więc była możliwość żeby część rodziny poszła na spacer, podczas gdy mama buszowała wśród stoisk z gadżetami.

Wejście na targi było płatne 8 zł za osobę dorosłą, dzieci do 12 r.ż miały bezpłatny wstęp. Cena ta była zdecydowanie uzasadniona szczególnie jeśli ktoś planował skorzystać z licznych ciekawych wykładów, warsztatów i animacji dla dzieci na miejscu. Hala była wystarczająco przestrzenna, aby wygodnie przemieszczać się z wózkiem. Na miejscu Organizatorzy zapewnili dwie Strefy Mamy i Dziecka, w których znajdowały się przewijaki i krzesło gdzie można było nakarmić Maluszka. Szatnie zlokalizowane tuż przed wejściem pozwalały pozostawić wszystkie rzeczy, co również było ogromną wygodą poodczas zakupów.

Harmonogram wydarzeń na miejscu był napięty i planując spędzenie na targach Trends4Kids całego dnia, nie sposób było się nudzić. W dwóch Strefach Świadomego Rodzica odbywały się równolegle wykłady gdzie rodzice mogli m.in. dowiedzieć się więcej na temat karmienia piersią, chustonoszenia, pierwszej pomocy dla dziecka, skutecznej komunikacji z dzieckiem czy rozszerzaniu diety metodą BLW.

Strefa Świadomego Rodzica

Dla dzieci organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji takich jak warsztaty teatralne, gry i zabawy matematyczne, zajęcia plastyczne, gry planszowe.

Kokardkowa Kraina
Akademia Popotam

Jeśli ktoś wpadł na targi typowo po zakupy to również się nie zawiódł! Liczne stoiska z ubrankami, zabawkami, książkami i gadżetami spowodowały, że po raz kolejny nie mogliśmy się oprzeć przed kupnem czegoś dla Malucha. Szczególnie upodobaliśmy sobie oryginalne gryzaki, pooglądaliśmy świetne książki dla najmłodszych, namioty Tipi, śliczne ubranka, a koniki na biegunach przypomniały nam własne dzieciństwo 🙂

gryzaki, książki, namiot Tipi i koniki na biegunach

My nie żałujemy, że wybraliśmy się na Targi Trend 4 Kids, a jakie są Wasze wrażenia? Kupiliście coś wyjątkowego lub jakieś wykłady szczególnie przypadły Wam do gustu? Podzielcie się Waszymi wrażeniami 🙂
Bądź na bieżąco lub podziel się tym wpisem:
error

Zostaw odpowiedź