Tre Storie delikatesy

Na gastronomicznej mapie Krakowa pojawiło się niedawno nowe i bardzo ciekawe miejsce – delikatesy Tre Storie. Ostatnie dni z pięknym, jesiennym słońcem bardzo sprzyjają spacerom nad Wisłą, więc przy okazji zawitaliśmy na Zabłocie.

www: Tre Storie

Wnętrze przyciąga, jest przytulnie i jasno, ciepło. I te wszystkie produkty… Od wejścia czekają na nas słodkości od Consonni, którym nie sposób się oprzeć, kawa Coffee Grange i pyszne herbaty.

Dalej produkty delikatesowe, świeże i pachnące pieczywo, sery, wędliny, pasztety, oliwki, owoce morza itp. – jednym słowem, cudownie!

Zaczynamy po włosku – od słodyczy!

Ciastka i cappuccino
Jabłecznik z kruszonką

W Tre Storie z produktów delikatesowych, które zabieramy do domu jak to się dzieje po zwyczajnych zakupach, można skomponować śniadanie, lunch czy przekąskę i spędzić miło czas przy wysokich drewnianych stołach. Będąc w ciąży można więc bez trudu wybrać produkty, które są dla nas i dziecka bezpieczne. Atmosfera w lokalu sprzyja też zadawaniu mnóstwa pytań na temat produktów a Panie chętnie służą radą i wyjaśniają lub sprawdzają skład.

Herbata mango
Kanapka z prosciutto

Kiedy już po wszystkich ciążowych wyrzeczeniach możemy sobie wreszcie pozwolić na dojrzewające wędliny i sery, owoce morza i nie uważamy na ilość cukru w diecie tym bardziej możemy sobie tutaj zaszaleć. Dla rodziców, któzy pragną od najmłodszych lat uczyć swoje Pociechy różnych smaków, podróżują i chcą poszerzać także kulinarne horyzonty dzieci takie miejsca jak Tre Storie są w sam raz, aby zwrócić ich uwagę wśród szerokiego wyboru kolorowych, włoskich przysmaków.

Warto zwrócić uwagę na przestrzeń i ilość miejsca aby swobodnie wjechać z wózkiem. Stoły są duże i wygodne, ustawione w taki sposób, żeby wygodnie podejść z każdej strony. Wśród wszystkich pozytywów, minusem jest dostępność miejsca do przewinięcia mniejszych dzieci, bo takiego po prostu nie ma. Łazienka jest spora, bardzo czysta i ładna, ale nie ma przewijaka ani blatu, na którym co lepiej przygotowani mogliby rozłożyć własny podkład i przewijak. Jeśli chodzi o możliwości karmienia, to osobnego pokoju nie ma a krzesła przy stołach są dość wysokie.

Podsumowując, włoskie delikatesy Tre Storie to dobre miejsce, aby się zatrzymać podczas spaceru uliczkami Zabłocia zarówno w ciąży, aby spełnić chwilowe zachcianki (bo tu i jabłecznik i oliwki są równo dostępne), ale także z dziećmi, aby spędzić miło czas na kawie z przyjaciółmi, czy popołudniowym spacerze całą rodziną.

Jak tam trafić:

[mappress mapid=”7″]
Bądź na bieżąco lub podziel się tym wpisem:
error

Zostaw odpowiedź